Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

Pomáháme potřebným
pomáhejte s námi
S-B s.r.o

pomohli jsme


3. ročník / 2022 - Tomáš Bártů
V tomto ročníku jsme pomáhali třiadvacetiletému Tomáši Bártů z Chlumu. U Tomáše se již v dětství začala projevovat svalová dystrofie. Postupně mu ochabují svaly a momentálně je upoután na invalidní vozík. Pro zvýšení pohyblivosti by velmi uvítal motomed (stroj k procvičování pohybového ústrojí). Naše nadace se mu rozhodla pomoci a povedlo se tak předat částku 129.945,- Kč. Více si můžete přečíst v tomto článku.
2. ročník / 2021 - Simona Lachoutová
V rámci druhého ročníku jsme pomáhali Simoně Lachoutové, která je po úrazu upoutána na invalidní vozík. Cílem sbírky bylo vybrat dostatečný obnos na pořízení elektropohonu, který by jí umožnil snazší pohyb. Tento cíl byl dosažen a dokonce překonán, jelikož se nám podařilo Simoně předat 126.944,- Kč.
1. ročník / 2020 - Jaroslav Janda
Zaměstnancům a partnerům se podařilo vybrat 42.000,- Kč. Stejnou částkou přispěla i firma S-B s.r.o., tudíž se nám podařilo panu Jandovi předat poukazy v celkové hodnotě 82.000,- Kč. Prostředky byly použity mimo jiné na modernizaci invalidního vozíku a na čerpání rehabilitačních služeb v centru Paraple.

právě pomáháme


Momentálně vybíráme komu budeme pomáhat v roce 2023. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo by potřeboval finančním darem pomoci, je ideální čas nám dát vědět. Právě on totiž může být vybrán. Právě přijímáme jakékoli tipy od každého z vás. Rádi bychom vybrali osobu, které bychom mohli, i přes nepřízeň osudu, alespoň trochu zpříjemnit život.

Přihlášky a tipy formou žádosti a stručného životopisu prosím zasílejte na e-mail mosnicka@s-b.cz do konce dubna. Děkujeme...
Pravidlo č.1 – Každý rok vybereme do konce května osobu, nebo organizaci, pro kterou se budeme snažit daný rok vybrat finanční postředky.

Pravidlo č.2 – Pokud se podaří vybrat zaměstnancům společnosti například 20.000,- Kč, firma S-B s.r.o. přidá také 20.000,- Kč a vybraná osoba, nebo organizace, obdrží celkem od společnosti 40.000,- Kč.

Pravidlo č.3 – Peníze se vybrané osobě, nebo organizaci, budou předávat každý rok začátkem prosince v předvánočním čase a fotodokumentace z předání bude dostupná na tomto webu.

transparentní účet

332320 / 0300
PROHLÉDNOUT SI STAV
O nadačním fondu S-B s.r.o

o nadaci


Smysl založení nadace je jednoduchý, již jako malý kluk jsem se snažil pomáhat lidem ve svém okolí. Všude jsme obklopeni různými nadacemi, které nás žádají o finanční pomoc. Nikdy jsem nebyl proti tomu a symbolickou částkou přispěl. Ovšem neustále jsem se zaobíral otázkou. Kolik asi tak procent z vybrané částky se dostane skutečně k lidem, na které jsou peníze vybírané? A vůbec komu jsem vlastně přispěnou částkou pomohl?

Proto mě napadla myšlenka založit nadaci, kde skutečně budeme vědět, že pomůžeme lidem, organizacím v našem blízkém okolí. A s klidným svědomím budeme moci říci, že 100% vybraných finančních prostředků se dostane tam kam má. S vedením společnosti S-B s.r.o. jsem se domluvil, že založíme nadaci S-B, za což jsem moc rád. Vedení společnosti slíbilo, že pokud ponese nadace jméno firmy, tak částku vybranou mezi námi zaměstnanci společnosti S-B s.r.o. zdvojnásobí.

STATUT NADAČNÍHO FONDU ZAKLADATELSKÁ LISTINA

Lukáš Mošnička
předseda výboru nadace
Nadace S-B
Všechna práva vyhrazena ©2023 S-B s.r.o.
tvorba webu: InGenius