Novostavba
Novostavba residenčního bydlení...
Revitalizace náměstí TGM v Sedlčanech

Revitalizace náměstí TGM v Sedlčanech

Zahájení: červenec 2010
Dokončení: srpen 2011
POPIS:

Část „A“ – náměstí

Předmětem projektu byl návrh architektonických úprav včetně městského mobiliáře, které spočívaly v odstranění stávajících betonových a dřevěných květinových nádob, stávajících obrub a hlavně v provedení masivních lavic a květinových záhonů ze žuly SLATINA, které byly osázeny vzrostlou vegetací. Tyto masivní prvky byly situovány okolo kašny, mor. sloupu, okolo parkoviště, před obchodním domem a před chodníkem na západní straně náměstí. Dále byly v celé ploše náměstí osazeny nové prvky městského mobiliáře (odpadkové koše, koše na psí exkrementy, stojany na kola, prosklené a osvětlené vitríny, litinové mříže okolo stávajících stromů, ocel.kruhové květináče na buxusy kruhového tvaru, pítka na pitnou vodu a parkovacích automatů). Součástí úprav bylo také předláždění parkoviště a přilehlých chodníků okolo náměstí.

 

Část „B“ – fasáda č.p. 32

 

Oprava přední a boční fasády – očištění, oprava a nátěr stávajících omítek, včetně restaurování malovaných lunet pod římsou, v barevném odstínu, který odpovídal původnímu stavu. Obložení soklu kamenným obkladem ze žuly MRÁKOTÍN. Oprava nátěrů dřevěných výplní otvorů tzv. fládrováním a oprava nátěrů klempířských konstrukcí včetně osazení zábran proti hnízdění holubů.

 

Část „C“ – fasáda č.p. 34

 

Oprava přední a boční fasády – očištění, oprava a nátěr stávajících omítek, výměna stávajících dřevěných špaletových oken za okna plastová s trojsklem, bílé barvy. Dále probíhala výměna stávajících ocelových výkladců za výkladce nové z hliníkových probarvených profilů, včetně výměny vchodových dveří u prodejen v přízemí, obložení soklu kamenným obkladem ze žuly SLATINA, oprava nátěrů klempířských prvků, provedení nové střešní krytiny pálené z tašek bobrovek, včetně opravy a ubourání komínových těles v nadstřešní části.


Revitalizace náměstí TGM v Sedlčanech  #1
tgm_1
Revitalizace náměstí TGM v Sedlčanech  #2
tgm_2
Revitalizace náměstí TGM v Sedlčanech  #3
tgm_3
Revitalizace náměstí TGM v Sedlčanech  #4
3
Revitalizace náměstí TGM v Sedlčanech  #5
tgm_11
PŮJČOVNA NÁŘADÍ
+420 603 471 874
www.pujcovnaservis.cz
SB KOUPELNY A BARVY
+420 318 875 366, +420 733 326 640
www.koupelny-sbsedlcany.cz
INFORMACE
+420 318 820 367, +420 318 820 369,
+420 734 253 187